لبخند زدن سلامت بهداشت دریافت بهداشتی

لبخند زدن: سلامت بهداشت دریافت بهداشتی وزارت بهداشت اخبار اجتماعی

دنیلو جام جهانی را از دست داد

مدافع تیم ملی فوتبال برزیل به علت ضرب دیدگی ادامه جام جهانی 2018 روسیه را از دست داد. دنیلو جام جهانی را از دست داد عبارات مهم : برزیل..

ادامه مطلب

پاری سن ژرمن باید خیلی مراقب این رونالدو باشد / زیدان

سرمربی رئال مادرید به تمجید از گلزن پرتغالی تیمش در این دیدار پرداخت و عملکرد او را ستود. او همچنین راجع به عملکرد ضعیف بنزما نیز به صحبت پرداخت. ..

ادامه مطلب

تساوی فولاد با استقلال خوزستان ، پیکان بعد از ۱۰ هفته پیروز شد

تیم فوتبال پیکان بعد از ۱۰ هفته موفق شد در لیگ برتر به پیروزی برسد. فولاد و استقلال هم در دربی خوزستان به نتیجه تساوی بسنده کردند. پیکان ..

ادامه مطلب

وقت دقیق بازگشت طارمی اعلام شد

سایت خبرورزشی نوشت؛مهاجم قرمزها که به تازگی به تیم الغرافه ملحق شده، نمی تواند در بازی الاهلی تیمش را همراهی کند. او از سوی فیفا محروم است و به گفته..

ادامه مطلب

مسابقه های نوجوانان، جوانان و امید به صورت منطقه‌یی برگزار خواهد شد / تاج

رییس فدراسیون فوتبال کشور از منطقه‌ای شدن مسابقه های رده‌های سنی نوجوانان، جوانان و امید خبر داد. تاج: مسابقه های نوجوانان، جوانان و امید به..

ادامه مطلب

نامزدهای تیم منتخب سال اروپا مشخص شدند

به گزارش خبرآنلاین؛ با توجه به اینکه به آخر سال 2017 میلادی نزدیک می شویم کنفدراسیون فوتبال اروپا نامزدهای تیم منتخب سال این قاره را به شکل رسمی اعلا..

ادامه مطلب

برانکو می‌ماند چون عاشق کشور عزیزمان ایران و پرسپولیس است

عضو هیات مدیره کلوب پرسپولیس گفت: برانکو می ماند و کارش را با قدرت ادامه می دهد ، این عنوان مورد تاکید وزیر و هیات مدیره کلوب است.  بر..

ادامه مطلب

تیم باشرف ، عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.15

عکس صفحه نخست روزنامه های ورزشی امروز 96.06.15 /تیم  باشرف ایران | استقلال | استقلال | روزنامه | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات ..

ادامه مطلب

نمی‌دانم قدوس از کجا پیدایش شد ولی باید بازیکن خوبی باشد/ شما نسل ترسویی هستید و من جای‌تان ، مایلی‌کهن

محمد مایلی کهن این‌روزها در انزلی سرنوشت می‌گذراند و همان جا دلش گرفته از فرصت‌هایی که شهرش می‌تواند داشته باشد ولی ندارد!  مایلی کهن:نمی ..

ادامه مطلب