لبخند زدن سلامت بهداشت دریافت بهداشتی

لبخند زدن: سلامت بهداشت دریافت بهداشتی وزارت بهداشت اخبار اجتماعی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نمی‌دانم قدوس از کجا پیدایش شد ولی باید بازیکن خوبی باشد/ شما نسل ترسویی هستید و من جای‌تان ، مایلی‌کهن

محمد مایلی کهن این‌روزها در انزلی سرنوشت می‌گذراند و همان جا دلش گرفته از فرصت‌هایی که شهرش می‌تواند داشته باشد ولی ندارد! 

نمی‌دانم قدوس از کجا پیدایش شد ولی باید بازیکن خوبی باشد/ شما نسل ترسویی هستید و من جای‌تان ، مایلی‌کهن

مایلی کهن:نمی دانم قدوس از کجا پیدایش شد ولی باید بازیکن خوبی باشد/شما نسل ترسویی هستید و من جای تان

عبارات مهم : بازیکن

محمد مایلی کهن این روزها در انزلی سرنوشت می گذراند و همان جا دلش گرفته از وقت هایی که شهرش می تواند داشته باشد ولی ندارد!

به گزارش خبرآنلاین؛ این روزها می گویند محمد مایلی کهن در تلویزیون کشور عزیزمان ایران ممنوع التصویر هست. اگرچه به گفته مسئولان صدا و سیما این خبر واقعیت ندارد و حتی در 90 هفته قبل تصاویری از او پخش شد تا مشخص شود مشکلی نیست، ولی خودش می گوید: «بالاخره اگر هم باشد، از نظر من مهم نیست. من چیزی که به نظرم درست است را می گویم و ممکن است عواقبی هم داشته باشد. من این قدر به تلویزیون می رفتم که دیگر خودم هم از دیدن خودم در تلویزیون خسته شده است بودم!»

نمی‌دانم قدوس از کجا پیدایش شد ولی باید بازیکن خوبی باشد/ شما نسل ترسویی هستید و من جای‌تان ، مایلی‌کهن

او جهت حرف هایش راجع به شجاعی و حاج صفی با مشکلاتی روبرو شد چون از آنها دفاع کرد ولی پای حرفش ایستاد و می گویند هنگامی که رضا رشیدپور می خواسته به برنامه اش دعوتش کند، با ممانعت مدیران سیما روبرو شده است است ولی مایلی کهن خیلی مشکلی با این مسئله ندارد. او البته غیر از این موضع، هنوز نظرش راجع به کی روش و تیم ملی همان است که بوده. می گوید: «کسی نمی تواند کتمان کند تیم ملی با کی روش رفته جام جهانی و نکات مثبت را کتمان نمی کنم ولی می گویم واکنش‌ها بد، بد هست. نوع برخورد بد را نباید ترویج بدهید ولی به عنوان نمونه شما کی روش دوست ها، همه نکات منفی را هم نمی بینید. من دارم می گویم نگذارید کسی به ما توهین کند. اگر فقط رفتن به جام جهانی ملاک بود که وقت شاه هم ما رسیدیم جام جهانی. با مربی ایرانی هم رفتیم و حتی در جام جهانی کوچک هم بد بلایی سر آرژانتین آوردیم. »

او البته می گوید می توانسته آرام بگیرد و انتقاد نکند و امروز حسابی اوضاعش خوب باشد؛ «در این اوضاع کشورمان، نان در سکوت هست. فکر می کنی اگر سکوت می کردم، الان من هم در پاریس و آمریکا نمی توانستم منزل داشته باشم؟ من ولی دلم جهت جوان های نسل شما می سوزد. جهت شما فریاد می زنم و می جنگم و ضرر هم می کنم. ولی دنبال وجه مادی نیستم. دلم می سوزد و نمی توانم سکوت کنم. همین الان در شهر ما انزلی، فاجعه نیست که 1000 متر ساحل نداریم که جوان ها بتوانند بروند لب ساحل و قدم بزنند و شاد باشند. از این حرف ها اگر قرار باشد بگویم زیاد هست. من این چیزها را می بینم، حرص می خورم و جهت مردمم می گویم و بعد مشکلاتش می افتد گردن من ولی نسل شما حتی شهامت ندارد دنبال حقش برود و این حرف ها را بزند و می ترسد که حقش را بخواهد بگیرد.»

محمد مایلی کهن این‌روزها در انزلی سرنوشت می‌گذراند و همان جا دلش گرفته از فرصت‌هایی که شهرش می‌تواند داشته باشد ولی ندارد! 

مایلی کهن که معمولا صریح و از ته دل حرف هایش را می زند و حتی اگر باورشان نداشته باشیم، مطمئنیم از سر دلسوزی هست، راجع به سامان قدوس هم می گوید: «نمی دانم به عنوان نمونه یکباره چطور به این بازیکن رسیدند و بدون تمرین دعوت شد که بازی کند و آیا این روش درست است یا نه. البته این را بگویم که همین خلاصه ای از بازی هایش که در 90 دیدم، نشان می داد بازیکن قابلی هست. البته من از 90 خوشم نمی آید و تماشایش نمی کنم. هفته قبل هم بخش هایی از آن را اتفاقی دیدم.»

آنچه هست، این است که مایلی کهن هر لحظه حرف های شیرین و جذابی جهت شنیدن دارد، اگرچه لحنش را تند بدانیم و گاه با بخشی از نظراتش موافق نباشیم.

واژه های کلیدی: بازیکن | جام جهانی | تلویزیون | جام جهانی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs